Autmatyka Progress
Partner Roku Nice 2010
Serce Bramy Nice
 • mapa strony
 •  
  Klimatyzacja
  • Regulamin sklepu internetowego

    

   Regulamin sklepu internetowegoRegulamin sklepu internetowego

   Regulamin sklepu internetowego:

   1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma PROGRESS, z siedzibą przy ulicy Batalionów Chłopskich 4, 08-110 Siedlce.

   2. Klientem Sklepu Internetowego może być każda osoba, która poprawnie wypełni formularz rejestracyjny oraz otrzyma drogą e-mail potwierdzenie rejestracji Klienta Sklepu Internetowego wraz z nazwą użytkownika i hasłem użytkownika.

   3. Wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego jest równoznaczne ze zgodą na otrzymywanie informacji handlowych o ofercie firmy PROGRESS na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

   4. Sprzedaż w Sklepie Internetowym ma charakter sprzedaży b2b i nie podlega przepisom konsumenckim.

   5. Klient Sklepu Internetowego zobowiązany jest zapoznać się z Regulaminem Sklepu Internetowego. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia Klienta z zawartych w nich zasad.

   6. Zdjęcia oferowanych w sklepie produktów mogą się różnić od stanu faktycznego i kolorystyki produktów. Ewentualne różnice między prezentacją na zdjęciach a wyglądem oryginału wynikają z powodów technicznych i PROGRESS nie ponosi za nie odpowiedzialności.

   7. Zamówienia w sklepie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

   8. Dodanie produktów do „Koszyka”, oraz naciśnięcie przycisku „Zamawiam” oznacza złożenie zamówienia (oferty kupna).

   9. W przypadku niemożliwości zrealizowania całości lub części zamówienia Klient zostanie niezwłocznie poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.

   10. Zamówienia zrealizowanego nie można anulować.

   11. PROGRESS zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia, w wypadku, gdy Klient nie uregulował płatności z tytułu poprzednich zamówień.

   12. Firma PROGRESS zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Klient zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.

   13. Należność za zamówiony towar Klient może uregulować w następujący sposób:
   a) przelewem, zgodnie z warunkami kredytowymi Klienta w firmie PROGRESS
   b) gotówką przy osobistym odbiorze przesyłki,
   c) przelewem (przedpłatą),
   d) płatnością za pobraniem
   e) kartą kredytową

   14. Podczas dokonywania przedpłaty należność za zamówienie należy uregulować przelewem na konto: Bank PEKAO SA I O. w Siedlcach 13 1240 2685 1111 0000 3666 6317. Na poleceniu przelewu należy podać numer zamówienia, datę zamówienia oraz nazwę Klienta. Po dokonaniu wpłaty należy przesłać potwierdzenie wpłaty na numer faksu: 025 632 42 90 lub drogą elektroniczna na adres: progresspolska1@gmail.com.

   15. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.

   16. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Klienta w terminie do 48 godzin od momentu przyjęcia zamówienia. W przypadku, gdy opłata za zamówienie realizowana jest przedpłatą, czas dostawy liczony jest od momentu wpływu należności na konto firmy PROGRESS.

   17. Dostawa realizowana jest na obszarze Polski za pomocą firmy kurierskiej, zgodnie z obowiązującym cennikiem. Uszkodzenie przesyłki w trakcie transportu będzie uwzględniane tylko na podstawie zgłoszenia dokonanego u pracownika firmy kurierskiej w momencie dostarczenia przesyłki.

   18. Koszty dostawy nie są zawarte w cenie produktu. Koszt dostawy w całości pokrywa Klient. Zamówienia o wartości powyżej 2000 PLN dostarczamy bezpłatnie.

   19. PROGRESS nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdarzeń losowych, na które nie miał wpływu, a które uniemożliwiły lub utrudniły wykonanie umowy (pożar, powódź, strajk itd.).

   20. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

   21. Rabaty indywidualne nie łączą się z rabatem ze sklepu internetowego.

   22. Do każdej przesyłki dołączana jest faktura VAT oraz niezbędne karty gwarancyjne.

   23. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.

   24. W sprawach nieregulowanych przez niniejszy regulamin stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

  • Regulamin sklepu internetowego Regulamin sklepu internetowego 
  • Oficjalny Dystrybutor NICE
  • Profesjonalny montaż