Autmatyka Progress
Partner Roku Nice 2010
Serce Bramy Nice
 • mapa strony
 •  
  Klimatyzacja
  • Dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą?

    

   Dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą?Dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą?

   Dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą ?

   1. Zakupy w naszym sklepie internetowym są bezpieczne, ponieważ są rejestrowane a sprzedawca prowadzi legalną działalność gospodarczą.
   2. Opis przedmiotu zgadza się ze stanem faktycznym. Urządzenia są nowe i kompletowane wg wymagań i wskazówek producentów. Gwarantujemy prawidłowy dobór elementów w zestawie.
   3. Udostępniamy system komentarzy, które mogą wpisać nasi klienci. System komentarzy jest pomocny przy dokonaniu właściwego wyboru urządzenia.
   4. Wybrany asortyment można sprawdzić osobiście przed dokonaniem zakupu w siedzibie naszej firmy w Siedlcach
   5. Sprzedaż wysyłkową realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich DHL i wymagamy sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera. Preferujemy dostawę kurierem i płatność przy odbiorze przesyłki.
   6. Naszą wiarygodność mogą potwierdzić nasi klienci.
   7. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i oryginalne urządzenia. Gwarantujemy dzięki temu w szerszym zakresie niż producent.
   8. Nie wymagamy rejestracji użytkownika do korzystania z naszego serwisu. Zamówienie można złożyć pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

   Jakie korzyści płyną z zakupów w naszym sklepie ?

   - konkurencyjna cena
   - dostępność produktów
   - profesjonalny dobór najlepszych urządzeń w sprawdzonych konfiguracjach
   - długa gwarancja
   - bezpieczeństwo zakupów internetowych

   1. Oferujemy urządzenia znanych marek w rozsądnej cenie. Są to zestawy automatyki do bram skonfigurowane i przygotowane do wykonania bezpiecznego, prawidłowego montażu we własnym zakresie. Proponujemy zawsze bardzo konkurencyjne ceny a przy większych zakupach możliwość negocjacji ceny.
   2. Nasz oferta oparta jest na naszym wieloletnim doświadczeniu w montażu urządzeń automatyki bramowej. W naszym sklepie można kupić wyłącznie oryginalne produkty w zalecanej konfiguracji. Do zestawów dołączana jest prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna oraz dokument sprzedaży. Gwarantem jest sprzedawca.
   3. Do zestawu dołączona jest oryginalna dokumentacja, oraz dokumentacja montażowa, uruchomieniowa i użytkowania w języku polskim.

  • Dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą? Dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą? 
  • Oficjalny Dystrybutor NICE
  • Profesjonalny montaż